Program CROaSAN

Raspored događanja “CROaSAN 2016.”


11.06. Subota – Start turnira
09:00 – 11:00 – Besplatna škola odbojke – Klikni
11:00 – 20:00 – Odbojka na pijesku – turniri
17:00 – 22:00 – PIKADO Open Zaprešić 2016.
20:00 – 23:00 – CROaSAN live party otvorenje

12.06. Nedjelja – Turniri / Hrvatska – Turska / Koncert “Prljavci”
09:00 – 11:00 – Besplatna škola odbojke – Klikni
11:00 – 20:00 – Odbojka na pijesku – turniri
13:00 – 15:00 – Vatrin kutak – Vatrena igraonica (oslikavanje lica, nabrijavanje pred tekmu)
15:00 – 17:00 – Prijenos utakmice “Hrvatska – Turska” – Euro 2016.
18:00 – 20:00 – Veliki dnevni koncert “Prljavo Kazalište za Zaprešić”

13.06. Ponedjeljak – turniri
09:00 – 11:00 – Besplatna škola odbojke – Klikni
17:00 – Odbojka na pijesku – turniri
20:00 – 22:00 – Kino na otvorenom “Crtić fest” Sinkronizirani Crtić “Tvrd orah” – Klikni

14.06. Utorak – Turniri/svirka

09:00 – 11:00 – Besplatna škola odbojke – Klikni
17:00 – Odbojka na pijesku – turniri
18:00 – 20:00 – Vatrin kutak – Dječja igraonica – (Ogledni sat gitare) – Brzi tečaj Gitare
20:00 – 22:00 – Kino na otvorenom “Crtić fest” Sinkronizirani Crtić “Juraj i hrabri vitezovi” – Klikni

15.06. Srijeda – Turniri

09:00 – 11:00 – Besplatna škola odbojke – Klikni
17:00 – Odbojka na pijesku – turniri
20:00 – 22:00 – Kino na otvorenom “Crtić fest” Sinkronizirani Crtić “Kuća velikog mađioničara” – Klikni

16.06. Četvrtak

09:00 – 11:00 – Besplatna škola odbojke – Klikni
17:00 – Odbojka na pijesku – turniri
20:00 – 22:00 – Kino na otvorenom “Crtić fest” Sinkronizirani Crtić “Povratak u Oz” – Klikni

17.06. Petak – Utakmica Hrvatska – Češka / Koncert Baruni

09:00 – 11:00 – Besplatna škola odbojke – Klikni
16:00 – Odbojka na pijesku – turniri
16:00 – 18:00 – Vatrin kutak – Vatrena igraonica – (oslikavanje lica, nabrijavanje pred tekmu)
18:00 – 20:00 – Utakmica “Hrvatska – Češka”
20:00 – 23:00 – Koncert: Baruni “Neka pati koga smeta”

18.06. Subota – Turniri

09:00 – Odbojka PARTY (10 godina OK Nebo)
09:30 – ZP RUN 200/400/800 – Utrka mališana
10:30 – ZP RUN 5.0 – Odrasli trče
15:00 – AUTO BAN 1.0 – Zaprešić Auto show (HAK simulator)
18:00 – 21:00 – Time out band (Svirka)

19.06. Nedjelja – Turniri

09:00 – Odbojka PARTY (10 godina OK Nebo)
10:00 – Odbojka na pijesku
16:00 – Odbojka na pijesku – turniri
20:00 – Dokumentarni film – Upoznati samoga sebe (autora Brune Kovačevića o obitelji Kostelić)

20.06. Ponedjeljak – Turniri
16:00 – Odbojka na pijesku – turniri
18:00 – 20:00 – Keramičarska radionica – Roca Hrvatska
20:00 – 22:00 – Odmorko na trgu

21.06. Utorak – Turniri/ Utakmica Hrvatska – Španjolska / Koncert Zaprešić boys
16:00 – Odbojka na pijesku – turniri
18:00 – 20:30 – Jungle train (svirka)
19:00 – 21:00 – Vatrin kutak – Vatrena igraonica (oslikavanje lica, nabrijavanje pred tekmu)
20:30 – Zaprešić boys nastup: Navijanje & Nabrijavanje
21:00 – 23:00 –  Prijenos utakmica Hrvatska – Španjolska
23:00 – Zaprešić Boys nastup

22.06. Srijeda – Neradni dan / Turniri/ učimo kroz igru
16:00 – Odbojka na pijesku – turniri
18:00 – 20:00 – Keramičarska radionica – Roca Hrvatska
20:00 – 22:00 – Odmorko na trgu

23.06.  Četvrtak Turniri / učimo kroz igru
16:00 – Odbojka na pijesku – turniri
18:00 – 20:00 – Keramičarska radionica – Roca Hrvatska
19:00 – Vatrin kutak – Znanstvena predstava
20:00 – 22:00 – Odmorko na trgu

24.06. Petak – Blagdan sv. Ivana Krstitelja- Dan GČ Zaprešić Centar
19:00 Sveta Misa i procesija, Crkva sv. Ivana Krstitelja
20:30 Druženje na Trgu Ivana Pavla II
21:00 Paljenje Ivanjskog krijesa na prostoru između trga i crkve

25.06. Subota – Biciklijada
16:00 – Biciklijada „TOUR DE JELAČIĆ“ BK Bumbar
17:00 – Poligon sigurne vožnje BK Bumbar & MUP
18:00 – Vatrin kutak – Dječji Vodeni dan – Sapunica
18:00 – Svečana podjela medalja odbojkaši
19:00 – 21:00 – Koncert “Neno Belan & Fiumens”
21:00 – Prijenos utakmica Hrvatska – Portugal

26.06. Nedjelja
09:00 – Planinarenje (otkrijte zaprešićku planinarsku stazu)
11:00 – 14:00 – Vatrin kutak – Zabava za djecu i sudionike Dječja Igraonica: Traženje blaga
16:00 – 16:30 – 7. Memorijal Stjepana Obrubića, mimohod puhačkih orkestara
17:00 – 20:00 – Koncert: Međunarodni susret puhačkih orkestara